צור איתנו קשר

  שיווק במדיה חברתית (SMM)

  שיווק במדיה חברתית (Social Media Marketing)

  שאלה לפני שמתחילים, עם היד על הלב כמה זמן אתם מעבירים ביום ברשתות החברתיות? אנחנו בטוחים שלא מעט! וזאת הסיבה למה בעלי נכסים דיגיטליים חייבים לפרסם במדיה החברתית כי כולם שם ומעבירים בהן הרבה מן הזמן.

  בשנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו להיות לחלק מאוד חשוב בחיינו. וכל פעם מגיע רשת חברתית חדשה שרק מעצימה את העניין.

  כיום כל עסק רוצה שתהיה לו נוכחות כמה שיותר מסיבית ברשתות השונות (פייסבוק, לינקדאין, אינסטרגם ועכשיו גם טיק-טוק). כי לא סתם המשפט ״אתה לא שם – משמע אתה לא קיים״ הפך לכה נכון.

  נקודה חשובה, לפני שאתם מתחילים לפרסם ברשתות החברתיות אנחנו ממליצים לבחור באלו אתם רוצים להתמקד ובאלו פחות (לפי האופי של העסק וסוג הלקוחות הפוטנציאלים). המשפט ״תפסת מרובה, לא תפסת״ עובדת גם כאן וצריך להבין שהמשאבים לרוב מוגבלים ויש להוציא מהם את המיטב.

  למה בכלל צריך לפרסם במדיה החברתית?

  לשיווק במדיה החברתית ישנו יתרון כפול:

  • חיזוק המותג ושימור לקוחות קיימים – אחרי שעמלתם רבות להגיד לקוחות חדשים אשר הפכו לקבועים הגיע השלב לדעת לשמור עליהם על מנת שלא יעברו למתחרים. בעזרת קמפיינים ממומנים ובעיקר עדכונים ותוכנן מעניין ועדכני אותו תפרסמו במדיה החברתית תוכלו לשמור עליהם קרוב.
  • השגת לידים חדשים – השגת לידים חדשים (לקוחות פוטנציאלים) הוא גורם מכריע בהצלה או באי הצלחה של כל עסק כידוע לכם. ורשת החברתית היא פלטפורמה מצויינת למצוא קהל יעד חדש (לקוחות) לעסוק שלכם.

  אתם לא צריכים להבין בשיווק ברשתות החברתיות בשביל זה את אותנו! חברת OKO תדאג לעסק שלכם לחשיפה מירבית ברשתות החברתיות הנבחרות בעזרת קמפיינים חינמיים וממומנים.

   כיום יותר ויותר בעלי חברות ואתרי אינטרנט מבינים את חשיבות הקידום במדיה החברתית (סושיאל), ויודעים שאסור לוותר על הטראפיק משם מפני שהוא חשוב מאוד ומביא לידים רבים. אך חשוב לזכור שהקידום במדיה החברתית חייב להגיע יחד עם הקידום האורגני בגוגל על מנת למקסם את הפרסום של העסק שלכם בפני קהל יעודי המעוניין בשירות או במוצר שאתם מציעים.

   ועכשיו לתכלס – מה אנחנו נעשה:

   1. ניצור פרופיל באינסטגרם (במידה ואין לכם)
   2. יצירת דף או קבוצה בפייסבוק (במקרה הצורך)
   3. מחקר מעמיק וניתוח שוק והכי חשוב אפיון קהל היעד
   4. פרסום ממומן בפייסבוק
   5. פרסום ממומן באינסטגרם
   6. בניית דף נחיתה אם אין לכם אתר פעיל
   7. נציג בפניכם תוצאות של גוגל אנליטיקס
   8. נגרום לקהל היעד שלכם לפנות אליכם!

   מדוע כדאי להשקיע זמן ומשאבים בשיווק במדיה חברתית (SMM)?

   שירות SMM הוא דרך מהירה ויחסית זולה לייצרת טראפיק לאתר או עמוד העסק ברשתות חברתיות לצורך הגברת נוכחות המותג ועד יצירת מכירות.

   צור קשר