ניתוח אנליטיקס מתקדם

במיוחד היום כולם מבינים שלא ניתן לנהל עסק ללא אתר אינטרנט. לא חובה שהוא יהיה עם העיצוב המפואר (יתרון) עם תוכן אינסופי (יתרון) אבל חשוב מאוד שיהיה מעניין ויתן מענה לגולש בו. רבים יגידו לכם שלבנות אתר צריך תקציבי ענק ושללא השקעה גדולה יהיה קשה לבנות אתר ראוי, וזה לא מדוייק! אנחנו חברת OKo נעזור לכם לבנות אתר אינטרנט מותאם לתקציבכם ושיענה על כל הצרכים שלכם. במהלך העשור האחרון אנחנו בונים לעסקים וחברות אתרי תדמית, מכירות ודפי נחיתה. אנו מאמינים שבאמצעות תהליך נכון המתחיל באפיון כתוב, תוכלו לקבל אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי במסגרת התקציב שנקבע ובזמן קצר. כל האתרים שאנו בונים מותאמים לעבודה (קידום ממומן ואורגני) מול מנועי החיפוש השונים ובכללם גוגל, בינג ויאנדקס.

באתר אינטרנט מצויין חובה שיהיה:

מערכת לניהול תוכן – חשוב מאוד שתהיה קלה וידידותית לשימוש (תמיכה תכנית זמינה בטלפון 24/7).
עיצוב מצויין – עיצוב הוא אחד החלקים החשובים מפני שכידוע לכם מה שלא נראה טוב לרוב לא מוכר. (מומלץ בקווים נקיים בכדי לא להעמיס על "עין הצופה").
מבנה נכון – אתר מצויין נמדד בניווט ממיר וגלישה חכמה.
בניית אתר מותאם למנועי החיפוש השונים – אם האתר לא מותאם לשיווק אורגני וממומן בגוגל אזי יהיה קשה מאוד לקדם אותו ולהביא חשיפה רבה.

באיזו פלטפורמה אנחנו בונים אתרים?

ההתמחות שלנו היא בניית אתרים בפלטפורמת וורדפרס, איך במקרה הצורך נוכל לבנות גם בפלטפורמות אחרות בהתאם לדרישת הלקוח.

יש לכם רעיון או חלום אותו אתם רוצים להגשים? אנחנו בחברת OKo נדע להגשים לכם את כל החלומות וגם אם זה נראה בלתי אפשרי. אין סוג של אתר אותו לא נוכל לבנות! אז אם גם לכם נמאס לשלם הרבה ולקבל מעט הגיע הזמן לפנות אלינו. השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue