צור איתנו קשר

  ניתוח אנליטיקס מתקדם

  ניתוח אנליטיקס מתקדם - מה זה?

  עסקים רבים משקיעים משאבים לא מועטים על מנת למשוך לאתר שלהם גולשים וחשיפה. אך כמו שאתם ודאי יודעים לא תמיד ההשקעה הכספית מניבה תוצאות לצערנו ולמרות כל ההשקעה המרובה לידים לא מגיעים והחשיפה לא גדלה.

  אנחנו בחברת OKo  עוזרים ללקוחות שלנו להפיק את המקסימום מן האתר שלהם וזאת בזכות מגוון רחב של אמצעים עליהם תוכלו ללמוד באתר וגם בעזרת מחקר אנליטיקס מתקדם מאוד.
  בעזרת מחקר אנליטיקס מתקדם יחד עם כלים מתקדמים, נוכל ללמוד את ביצועי האתר שלכם ולהבין מי הוא קהל היעד שלכם ואיך הם מתנהגים באתר בזמן הביקור בו.

  וכל זאת על מנת להביא כמה שיותר המרות מן המבקרים (לידים).

  מה בדיוק אנו עושים?

  השלב הראשוני הוא הצבת היעדים והבנה מה בדיוק אנו רוצים להשיג ולשפר. האם מדובר על כך שאתם רוצים יותר לידים? או שבכלל מעניין אותכם שרשימת הדיוור תגדל משמעותית? אולי בכלל תרצה ללמד משהו (תוכן מקצועי) את המהקרים באתרכם? והדבר האחרון שאולי מעניין אותכם הוא שהלקוח יבצע רכישה של מוצר או שירות.

  אחרי שסיימנו עם הצבת המטרות והיעדים נגדיר את הפרמטרים למדידה בחשבון הגוגל אנליטיקס של אתרכם, נאגור כמה שיותר נתונים, נבצע מחקר מעמיק, נשווה בין הנתונים ונגיע לתוצאות הרצויות.

  באילו כלים אנו נשתמש?

  אחד הכלים שאנו נוהגים להשתמש בוא הוא מעקב אחר התנהגות הגולשים ברגע שהם באתר (התפלגות קליקים, מפות חום, תנועות עכבר ועוד..) וכל זאת ביחד עם ניתוח של גוגל אנליטיקס.

  הדו"ח המסכם

  לאחר שנסיים את כל המחקר והעבודה אנו נציג לכם דו״ח מפורט מאוד עם כל ההמלצות והמסקנות אליהן הגענו. אנו נפרט ונסביר איך בדיוק הגענו לתוצאות ובאילו כלים השתמשנו על מנת שתבינו איך עובד התהליך.

  חשוב לזכור הצלחתכם היא הצלחתנו.

  צור קשר