קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO)

01.
אנחנו יודעים איך עושים זאת נכון!

קידום אורגני בגוגל

פעם, לפני עידן האינטרנט, עסקים יכלו בקלות להירשם באינדקס ולהופיע בראש הקטגוריה שלהם. עם זאת, עם עליית האינטרנט, הקרב על העמוד הראשון של תוצאות מנועי החיפוש הפך למכריע. כתוצאה מכך אנו מציעים שירותי קידום ושיווק אתרים במנועי חיפוש, תוך התמקדות בגוגל. הצוות שלנו מתעדכן בשינויים האחרונים ומשלב טכנולוגיות AI כדי לשפר את קידום האתר שלכם ולהגביר את האטרקטיביות מול לקוחות פוטנציאליים.

אנחנו יודעים לבנות עבורכם אסטרטגיית שיווק מוצלחת בגוגל שמביאה תוצאות! אנא השאירו את פרטיכם כאן או התקשרו אלינו לייעוץ חינם. נסביר בדיוק כיצד נוכל להגדיל את המכירות שלך ולייצר מספר רב של לידים עבור העסק שלך.

02.
Search Engine Optimization

איך נראה תהליך קידום אתרים אורגני בגוגל דרך העיינים ומתודות עבודה שלנו?

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הוא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט כדי להגביר את הנראות והדירוג שלו במנועי החיפוש. בבסיסו, SEO כרוך במניפולציה של גורמים שונים כמו יצירת תוכן ובניית קישורים כדי לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש השונים. הדבר נעשה באמצעות תהליך מחזורי הכולל הגדרת יעדים, ביצוע אסטרטגיה שיווקית מותאמת, ניתוח תוצאות, זיהוי תחומי שיפור וחידוד האסטרטגיה בהתאם.

הצעד הראשון בתהליך קידום אתרים הוא להגדיר יעדים ספציפיים שמתואמים לצרכי העסק. זה יכול לכלול יצירת תוכן באיכות גבוהה או בניית קישורים נכנסים רלוונטיים, למשל.

שלב שני, הוא לבצע את הטקטיקות הנדרשות ולפקח על ההתקדמות לאורך הדרך.

השלב השלישי כולל ניתוח תוצאות המאמצים אשר הושקעו כדי לקבוע מה עובד טוב ומה טעון שיפור. זה יכול לכלול שימוש בכלי ניתוח כדי לעקוב אחר תנועת האתר והתנהגות המשתמשים, כמו גם ניתוח הביצועים של מילות מפתח או חלקי תוכן ספציפיים.

השלב הרביעי – עם הבנה ברורה של מה עובד ומה לא, השלב הרביעי הוא לחדד את האסטרטגיה השיווקית שלך ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות כדי לשפר את התוצאות שלך. זה עשוי להיות כרוך בשינוי אסטרטגיית התוכן שלך או התמקדות בבניית קישורים נכנסים חזקים יותר.

השלב האחרון בתהליך קידום אתרים הוא תחזוקה ואופטימיזציה שוטפים. זה כרוך במעקב רציף ובחידוד האסטרטגיה שלכם כדי להבטיח שהאתר יישאר תחרותי בדירוג מנועי החיפוש לאורך זמן. על ידי ביצוע תהליך מחזורי זה נוכל להשיג הצלחה ארוכת טווח באופטימיזציה למנועי חיפוש ולהניב תוצאות מעולות לעסק שלכם.

03
- אנחנו יודעים איך עושים זאת נכון!

מה ההבדל בין פרסום ממומן לאורגני?

ההבדל העיקרי בין פרסום ממומן לאורגני הוא שפרסום ממומן כרוך בתשלום עבור קליקים, מיקום או קידום מודעה, בעוד שפרסום אורגני מסתמך על שיטות שאינן בתשלום כגון אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), מעורבות במדיה חברתית ושיווק באמצעות תוכן כדי להשיג נראות ותנועה..

פרסום בתשלום כרוך בתשלום עבור שטחי פרסום במנועי חיפוש, פלטפורמות מדיה חברתית או אתרים אחרים כדי לקדם מוצר או שירות. דוגמאות לפרסום בתשלום כוללות גוגל אדס, מודעות פייסבוק ותוכן ממומן באתרי אינטרנט. היתרון של פרסום בתשלום בכך שהוא מאפשר פרסום ממוקד לקהל מסוים ויכול לספק תוצאות מיידיות מבחינת תנועה והמרות. 

פרסום אורגני, לעומת זאת, כרוך באופטימיזציה של האתר והתוכן שלך כך שיופיעו גבוה יותר בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERPs) והגברת הנראות שלך באמצעות מדיה חברתית וערוצים אחרים שאינם בתשלום. זה יכול לכלול יצירת תוכן באיכות גבוהה, בניית קישורים נכנסים ומעורבות עם עוקבים במדיה החברתית. היתרון של פרסום אורגני הוא בכך שהוא יכול לספק יתרונות ארוכי טווח במונחים של הגדלת התנועה והכרת המותג, אך ייתכן שיידרש יותר זמן ומאמץ כדי לראות תוצאות בהשוואה לפרסום בתשלום.

אנחנו ב-OKO דיגיטל נשמח מאוד לבדוק את המיקומים של אתרכם ולבנות יחד איתכם אסטרטגיה שתביא תוצאות! השאירו פרטים או חייגו אלינו לייעוץ חינם כבר עכשיו. כתבו לנו לוואטאספ שמספרו 055-680-0719

04.
Search Engine Optimization

למה לעשות קידום אתרים בגוגל דווקא איתנו?

גישה  – השימוש במונח "לקוחות" ב-OKO הוא פורמלי בלבד. מהרגע שלקוח פונה אלינו בפעם הראשונה, אנו מתחילים "לחיות" את העסק שלו על מנת להבין ולאפיין את צרכיו עד הפרט הקטן ביותר. קידום אתרים אינו פרויקט חד פעמי, אלא עבודה מתמשכת שנבנית לאורך זמן. לכן, חשוב לנו מאוד שהלקוחות שלנו ירגישו בנוח לפנות אלינו בכל עת ובכל נושא, עם אתגרים חדשים או סתם לשאול על סטטוס האתר שלהם. אנחנו כאן כדי לספק את השירות הטוב ביותר שאפשר.

ניסיון – חברת OKO הוקמה אי שם בשנת 2010 בדירה קטנה במהלך למידה לתואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה. במהלך השנים עבדנו עם עשרות לקוחות מרוצים במספר מדינות בעולם והשגנו הצלחות רבות בקידום אתרים במנועי חיפוש בעברית, אנגלית ורוסית. הניסיון והידע הרב שלנו בעולם האינטרנט וקידום אתרים מבטיחים שנוכל לקדם בהצלחה כל אתר אינטרנט ולא משנה מה הנישה או השפה.

טכנולוגיה – אנו ב-OKO משתמשים בתוכנות המעודכנות ביותר בשוק ובטכניקות מדידה חדשניות כדי לספק לכם את הכלים להפתיע את המתחרים שלכם.

המסירות – ב-OKO, אנו מחויבים להתייחס לאתר שלך כאילו הוא שלנו, לדאוג לקידום, לתוכן ולאסטרטגיה השיווקית שלו.

אמינות – מדי חודש תקבל מאיתנו דוחות מפורטים על התקדמות האתר שלך בתוצאות החיפוש, מידע על תנועת מבקרים וחשיפה.

בגלל התוצאות – כי בסופו של דבר, הדבר הכי חשוב לנו, כמאמינים בקידום האתר שלך, הוא שתופיע בראש תוצאות החיפוש.

OKO חברת שיווק דיגיטלי
Logo
Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue