צור איתנו קשר

  קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO)

  קידום אתרים

  היתרון המרכזי ביותר בתחום שיווק באינטרנט ובקידום אתרים בפרט הוא שהכל מדיד וניתן לראות את התוצאות בטוח הקצר או הרחוק בהאתם לצפיות וותק של הנישה, ברוב המקרים תהליך קידום אתר לא קורה ביום אחד אך בתקופה של שלושה חודשים ניתן יהיה לראות תוצאות ראשוניות.

  איך מתבצעת העבודה איתנו?

  אנו בחברת OKo בשלב הראשון בונים יחד אתכם את אסטרטגיית השיווק ונעשה תיאום ציפיות ולמה אנחנו בכלל שואפים להגיע במהלך העבודה המשותפת. וזאת על מנת לתת לכם את התוצאות הטובות ביותר ביחס עלות/תועלת גבוה בהתאם ליעדים וציפיות השיווקיים לפרויקט.

  מהלך תיאום הציפיות

  נבדוק את האתר והמבנה שלו (במידה ויש) במידה ואין נבנה אתר חדש.

  השלב הראשון הטכני הראשון הוא לבדוק בצורה כללית את האתר ולחפש תקלות (גם בקוד) אותן חובה לפתור באופן מיידי על מנת לוודא שהן לא גורמות לאתר שלכם לאבד מיקומים בתוצאות החיפוש. בנוסף יש לבדוק את הסטטוס של האתר שלכם במנועי החיפוש השונים, בדיקת המיקומים של האתר, כמו עמודים מאונדקסים, בדיקת מהירות, איכות התוכן, קישורים נכנסים ועוד.

  אתכם ביחד אנו נקבע מטרות ויעדים ראשוניים

  לפני שבכלל מתחילים לעבוד, חשוב להבין מהן המטרות אליהן אנו שואפים להגיע בשלב הראשוני בתאם למגבלות תקציב. חשוב להבין המטרות משתנות בכל שלב ותלויות בתוצאות של הקידום.

  נבדוק את התחרותיות של הנישה בה אתם נמצאים

  השלב הטכני השני שמאוד חשוב לפני תחילת העבודה על האתר שלכם מפני שכל נישה שונה מן השנייה. ישנן נישות עם תחרות רבה כמו לדוגמא הימורים, מבוגרים, שוק ההון ועוד.. וככל שהנישה תחרותית יותר אזי ההשקעה תהיה גדולה יותר מבחינה כלכלית ואת זה צריך להבין לפני שמתחילים את ההשקעה.
  בנוסף חשוב לראות כמה מתחרים ישירים יש לכם בישראל (במידה ואתם עובדים על שוק מקומי) ולהבין איך נוכל לעקוף אותם (כמובן שנעשה זאת!).

  בקידום אורגני אנו מתמקדים על העתיד ולאו דווקא על הטווח המיידי ויש להבין זאת.

  נבנה תקציב מסודר

  בהתאם לצפיות שלכם ותחרותיות של הנישה נגבש תקציב מינימום ראשוני בכדאי לעמוד במטרות ראשוניות… באמצעים הכלכליים העומדים ברשותנו על מנת להבין מה המגבלות שבהן צריך לעמוד.

  המטרה שלהנו כחברת שיווק באינטרנט ליצר לכם כמה שיותר חסיפה ללקוחות חדשים בכדאי ליצר המרות ומיקומים טובים יותר במנועי החיפוש.

  תהליך אופטימיזציה של האתר (ONPAGE ו- OFFPAGE)

  נתחיל עם ONPAGE: 

  אופטימיזציית תוכן – כמו שכבר אמרו רבים וטובים ״התוכן הוא המלך״ והוא זה שיעלה אותכם או ירסק אותכם. נכון שהוא לא הגורם היחיד שמשפיע על המיקום אך הוא אחד העיקריים ועליו צריך לעבוד. חשוב מאוד לבדוק את הכותרות, מבנה, לבדוק אם יש קישורים שבורים אשר מובילים לעמודי 404 התקולים, לבדוק תגיות, לבדוק את כל ההפניות ולראות שהן לא בעייתיות או מובילות לאתרים לא קיימים או למקומות לא נכונים. הסרת על התוכן הכפול ואם ישנו מועתק אזי לשכתב/להסיר ועוד..

  לאחר שעברנו על כל התוכן וודאנו שהוא באמת עבר מחקר מילים וממוקד בביטויים שאנחנו צריכים, ניתן להמשיך הלאה ולהזמין תוכן חדש ולא פחות ממצויין ולמקמו באתר.

  מהירות האתר

  מיקומים של האתר מושפעים מאוד ממהירותו וחשוב מאוד זמן הטעינה יהיה מאוד מהר, אנחנו נדע לעשות שהאתר שלכם לא רק שיטען מהר אלא ״יעוף״.

  נמשיך לפחתח את אתר

  נפח לכם ליד מגטים/פיצרים מגנבים

  אופטימיזציה חיצונית (OFFPAGE):

  ביטוי זה מדבר על בניית קישורים, וללא צל של ספק יחד עם התוכן זה אחד הכלים המשמעותיים לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש השונים בצורה אורגנית.

  בניית קישורים, החלפה וקנייה זהו סוג של אומנות ונדרשת מקצועיות רבה שכן ישנם סוגים שונים של קישורים וברמות מחיר שונות ויש לגוון ולדעת כמה בדיוק להזמין מכל סוג.
  בנוסף אם עושים החלפת קישורים אזי חייבים להבין שעושים זאת רק עם אתרים לגיטימיים שבאמת יהיה לכם ערך ובעיקר חשוב שהאתרים יהיו קשורים לנישה שלכם או בנישות קרובות.

  ועכשיו לעבודה השוטפת

  בסופו של יום על מנת להביא את התוצאות הטובות ביותר אנו חייבים לעבוד בשיתוף פעולה מלא ובשקיפות.

  ממה מורכבת העבודה השוטפת (קידום SEO)?

  • תוכן – אנו נעבור באופן שוטף על התוכן באתר ונזמין חדש (אופטימיזצית תוכן) ונשלב אותו באתר.
  • בדיקת מתחרים – אנו נבדוק באופן קבוע את המיקומים שלכם במנועי החיפוש ואת המתחרים ואת שיטות העבודה שלהם.
  • תיקון תקלות באתר – כל בעיה שתווצר אנו נדאג לתקנה באופן מיידי.
  • המרות – זהו שלב מרכזי מאוד מפני שאנו רוצים לוודא שהתנועה אותה הבנו לאתר באמת מבצעת פעולות אותן אנו רוצים כמו רכישה, הרשמה לניוזלטר או לרשת החברתית וכו.. בסופו של יום המטרה שלנו היא לגרום לאחוז המרות הגבוה ביותר.
  • בניית קישורים – כמו שציינו למעלה קנייה והחלפת קישורים הוא תהליך חשוב מאוד לקידום האורגני, אנו נדאג להשיג לאתר שלכם את הקישורים הטובים ביותר והמתאימים ביותר שיש.
  • דיווח וניתוח מפורט (שבועי, חודשי, שנתי) – מקדמים רבים מדלגים על השלב הזה, אנו בחברת OKo שמים דגש מיוחד לשקיפות ולשיתוף של בעלי האתר בתוצאות העבודה שלנו.

  לסיכום

  אנו בחברת OKo עם ניסיון של מעל ל-10 שנים בבנייה וקידום של אתרים במגוון שפות (עברית, אנגלית ורוסית) ובנישות רבות מאוד וניתן לראות זאת ב – ״עבודות שלנו״. אנו נדאג לקידום האתר שלכם באופן אורגני בצורה הטובה והיעילה ביותר ואם צריך אזי גם בקידום ממומן.

  אנו שמים דגש גדול מאוד להצלחה שלכם מפני שהצלחתכם היא הצלחתנו!

  נשמח אם תשאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם במהרה.

  צור קשר