צור איתנו קשר

  קידום ממומן בגוגל (PPC Services)

  מה זה קידום ממומן - PPC?

  כיום ישנם שני ערוצי קידום עיקריים לשיווק העסק שלכם באינטרנט – קידום אורגני וקידום ממומן, על האורגני אנחנו נדבר בכתבה אחרת או שאתם מוזמנים לפנות אלינו ונסביר לכם בשמחה בהרחבה ועל הדרך נוכל לעזור לכם לקדם את האתר שלכם ולהביא אליו תנועה גם מערוץ זה. על קידום הממומן אנחנו נדבר כאן.

  קידום ממומן במנועי החיפוש השונים (PPC) הוא מודל של תשלום לפי לחיצה (Pay Per Click). בפשטות, אם לחצו על הפרסומת שלכם אתם תשלמו על כך ואם לא אז לא תשלמו כלום.

  המחיר אותו אתם תשלמו נקבע על ידי סוג של ״מכרז״ בין המפרסמים השונים ומי שיסכים לשלם יותר + האתר שלו הוא רלוונטי יותר יקבל מיקומים טובים יותר לפרסומת שלו. בנוסף כמה שמילת המפתח או ביטוי המפתח תחרותי יותר אזי מחירו יהיה רב יותר.

  מיקומים טובים יותר = יותר לקוחות.

  את הקידום הממומן ניתן לעשות במדיה החברתית, יוטיוב, גוגל, יאנדקס ובינג.

  נשמע פשוט לא? אז זהו שלא כל כך 🙂

  למה צריך קמפיין ממומן?

  זאת שאלה ששואלים לקוחות רבים שלו ובצדק רב, ועוד שאלה פופולרית היא ״למה לשלם על משהו אם זה לא יקדם אותנו בטווח הרחוק?״ אז פה בדיוק ההבדל בין אורגני לממומן, קידום האורגני בונה את העסק שלכם לטווח הרחוק ואילו הממומן יביא לכם לקוחות כאן ועכשיו!

  למי מתאים קמפיין ממומן? 

  כל עסק כיום ובמיוחד במצב של הקורונה שהפך את חיינו להיות יותר ויותר וירטואלים כמות החשיפה היא הכרחית, ואם אתם לא מופיעים בטופ החיפוש של גוגל משמע אתם לא קיימים.

  נקודה חשובה! למרות מה שמספרים לכם מקדמי אתרים ובוני אתרים לא חובה שיהיה לכם אתר אינטרנט מפואר על מנת להתחיל קמפיין ממומן, מספיק גם דף נחיתה מעולה. נכון שאתר אינפורמטיבי ברמה גבוהה הוא יתרון אך וודאי שלא חובה.

  וכאן אנחנו נכנסים לתמונה – בקמפיין ממוקד בעזרת מחקר מילות מפתח מעמיק, בדיקת המתחרים שלכם, אופטימיזציה של האתר ובעזרת תקציב המתאים לכם נדאג להביא לכם תוצאות לא פחות ממצויינות והכי חשוב פנויות רבות.

  צור קשר