קידום אתרים בחו"ל

חברתנו מספקת שירותי קידום אתרים בחו"ל לחברות בינלאומיות וחברות מקומיות המעוניינות לייצר חשיפה אורגנית של אתר החברה שלהם בגוגל ובשאר מנועי החיפוש בחו"ל.

חברתנו צברה ניסיון וידע מקצועי רב של שנים בקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש בחו"ל. בישראל יש מספר חברות מצומצם אשר באמת מתמחות בתחום זה וכמובן שיודעות להביא תוצאות איכותיות ומהירות שלא באמצעות 100% תוכן AI או לינקים "ספאם".

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לקידום אורגני בחו"ל  לחצו על המספר טלפון וכתבו לנו לוואטאספ –> 055-680-0719

חשוב למקד ולאפיין את קהלי המטרה, את המסרים והמונחים בהם תרצו לייצר חשיפה. בנוסף, תצטרכו מומחה קידום אתרים באינטרנט המכיר את התרבות ואת האופי המקומי של המדינות והשווקים אליהם אתם פונים. גישה כזאת תעזור לכם להשיג הצלחה משמעותית ביותר בקידום האתר שלכם בחו"ל. קידום אתרים בחו"ל הינו תחום שונה לגמרי מקידום אתרים בארץ. ראשית, מדובר בכמות תחרות גדולה בהרבה לעומת גוגל ישראל מאחר וכמויות המתחרים גדולה בהרבה, ולכן עבודת הקידום בחו"ל קשה ומצריכה אנשי מקצוע מקצוענים במיוחד בכדי לספק תוצאות כדאיות לאורך זמן.

קידום אתרים אורגני בשפות שונות

חברת OKO מספקת שירותי קידום אתרים אורגני בחו"ל בשפה האנגלית ורוסית באמצעות מומחים אשר שפת האם שלהם היא השפה המקומית. במידה ואתם רוצים לפנות לשוק רחב עוד יותר, חשוב להכיר את השווקים, כולל השפות, מצב השוק (קיומם של שחקנים מתחרים, מוצרים מתחרים, נתח השוק הנוכחי שלהם, ועוד). חשוב מאוד שלא לנסות לתרגם את החומרים במתרגם אוטומטי, ולהעלות את התוצאה לאתרים השונים. התוצאה תהיה מזיקה, משום שאין שום סיכוי לקבל תכנים איכותיים בדרך זו. קידום אתרים בחו"ל ברמה טובה יש לעשות על ידי שכירת שירותיהם של פרילנסרים דוברי השפה הדרושה, כולל היכרות עם המדינה. ניתן לשלב את עבודתם עם חברה מקצועית שעוזרת לכם לבצע קידום אתרים בחו"ל.

כמה זמן לוקח לקדם אתר בחו"ל באופן אורגני?

לקדם אתר במנוע חיפוש בחו"ל לוקח בין 3 – 9 חודשים להגיע לעמוד ראשון. זה תלוי בקצב העבודה, אופי התחרות הקיימת למילת החיפוש הרצויה ובתקציב החברה. תהליכים העבודה שונים בין קידום אורגני בארץ לקידום אורגני בחו"ל עשויים להתארך זמן רב יותר מאשר קידום אתר בארץ. משום שמדובר בשווקים הרבה יותר גדולים, ובזמן חדירה ארוך יותר.

מצד שני, ברגע שהמשימה תושלם ותשיגו את מטרתכם, התמורה שתקבלו תהיה הרבה יותר גדולה ומשמעותית, מאשר קידום דומה בארץ. התוצאות עשויות להתעכב עד כמה חודשים, אך חשוב מאוד שלא להתייאש ולהתמיד בקידום, עד שתראו את התוצאות הראשונות.

בין אם אתם דוברים את השפה שבה אתם עושים קידום אתרים בחו"ל או לא, תמיד כדאי לפנות למומחים בתחום – זהו המפתח להצלחה. באוקו הגדרת המוצר שלנו היא פשוטה – מקום בדף הראשון בגוגל בביטויי החיפוש החשובים. מעטים נותני השירותים בארץ בתחום הקידום אשר יכולים להתגאות בתוצאות אלה.

קידום אתרים בחו"ל באנגלית באופן אורגני

כאשר אתם פונים לקהל בינלאומי, אחד המרכיבים החשובים ביותר בקידום כל אתר, הוא תכנים איכותיים המותאמים לדרישות מנועי החיפוש. לפיכך, אחד השלבים הראשונים שתצטרכו לעשות, הוא יצירת תכנים איכותיים באנגלית. על מנת להצליח בקידום אתר בחו"ל, חשוב להכיר לעומק את הסלנג של האנגלית העכשווית, ואף לקבוע מראש, לאיזה קהל תפנו – הבריטי או האמריקאי. כל אחד מהם דורש גישה שונה, ויש לקחת זאת בחשבון מראש.

מלאו את הפרטים הבאים , ונציג יחזור אליך בהקדם!

OKO חברת שיווק דיגיטלי
Logo
Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue